• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stüdyo Erkan

Adres :

Konuksever Mahallesi 822 Sokak No: 9 Muratpaşa / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Ergül

E-Posta Adresi :

erkanergul@msn.com

Whatsapp 1:

0 (546) 485 72 09

Fotoğrafçılık sektörünün lider firması konumunda olan firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir.

Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır.

Stüdyo Erkan firması olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Başarımızın en önemli noktası olarak müşteri memnuniyeti konusunda sizlerden aldığımız geri dönüşler görülmektedir. Başarımızı sizler ile paylaşarak sizleri de memnun etmek istemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR