• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stüdyo Mirzali

Sektör :

Yetkili Kişi :

İmirzali Ünsal

Zamana mutlu anılar bırakmak isteyenlerin, anılarını kalıcı hale getirenlerin adresi olan firmamız Eskişehir Basın Yayın alanı içinde başarıyla yer almaktadır. Düğün, nişan, mezuniyet, kına, sünnet gibi tüm özel günlerinizde yanınızda yer almaktayız. Göz alıcı iç ve dış çekimlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Makinelerimizin kalitesine güvendiğimiz kadar kendimize de güvenmekteyiz. En iyi çekimlerin aslında fotoğrafçının elinde olduğuna inanan firmamız, konusunda eğitimlerini almış profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Çektiğimiz fotoğraflarla çalıştığımız tüm konseptleri yansıtabilmekte, rötuş ve baskıda doğallığı bozmadan en iyisini yapmaktayız.

Var olan kalite çizgimizden şaşmadan yaptığımız tüm işlerden başarıyla ayrılan firmamız, yeni yöntem ve uygulamalar ile sizler için sürekli çalışmaktadır. Yenileşmeye verdiğimiz önem ile hem kendi dinamikliğimizi arttırmakta, hem de tüm teknolojik gelişmelerin takipçisi olmaktayız. Gelişime açık bünyemiz ile fotoğrafçılık, makine, çekim gibi konularda yaşanan tüm yenilikleri takip eden firmamız bünyesinde bunları uygulamaya koymaktadır. Mesleğimize olan sevgi ve saygımızı sizlere yansıtmakta, müşteri memnuniyeti elde etmekteyiz. Sizler için en özel çekimleri en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Bu nedenle firmamız sürekli tercih edilmekte, sektörde herkes tarafından tanınmaktadır.

Misyonumuz; düşlere dokunmaktır. Hayal edilen çekimleri gerçeğe yansıtmaktır. Dürüst çalışma ilkesine bağlı kalarak sizlere hizmet vermektir. Kaliteli hizmet anlayışımız ile en iyi makineleri kullanmak, bunu yaparken sizlere uygun fiyatlar sunmaktır.

Vizyonumuz; etik ve ahlaki değerlere bağlı kalarak müşterilerimize hizmet sunmaktır. İnsanımızın istek ve ihtiyaçlarına kulak vermek, buna göre çözümler ortaya koymaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR