• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stüdyo Yiğit

Adres :

Göksu Mahallesi Selçuklular Caddesi Göksu Avm 2.kat Etimesgut Eryaman Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yiğit Can

E-Posta Adresi :

yigit.studyo@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 635 91 42

Whatsapp 2:

0 (534) 635 91 42

Stüdyo Yiğit

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Stüdyo Yiğit ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Stüdyo Yiğit ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Stüdyo Yiğit olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. Fotoğrafçılık sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR