• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Style Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Svitlana Durmaz

  • firma instagram

İstanbul güzellik merkezi sektörü içerisinde kurulduğumuz günden itibaren en büyük misyonumuz şüphesiz ki müşterilerimiz için en kaliteli ve en güzel uygulamaları sunmak olmuştur. Alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte güzellik merkezi olmanın tüm gerekliliklerini bünyemizden bulunduruyoruz. Profesyonel düzeyde hizmet veren ekibimiz, çalışanlarımız ile birlikte tam anlamıyla bir bütün oluşturur. Bu alanda hizmet veren ekibimiz eğitim almış ve bu konuda belgelere sahip tecrübeli ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Güzellik uzmanlarımız ile sunmuş olduğumuz pek çok uygulamamız sizler tarafından takdir görmüş ve olumlu geri bildirimler almıştır.

Güzellik merkezi olarak yeni hizmetler sunarak daima ileri bir adım atmanın amacıyla hizmet veriyoruz. Bu sayede bu sektör içerisinde modern, başarılı, aranan firmalar arasında yer alıyoruz.

Rakip firmaların örnek aldığı tüm hizmetleri bizler güzellik merkezimizde sizlere sunuyoruz. Firma olarak güzellik merkezimizde yer alan hizmetler içerisinde; makyaj uygulamaları, kalıcı makyaj, çeşitli estetik tedavileri, maske uygulamaları, cilt bakım hizmeti, kalıcı makyaj uygulaması, ipek kirpik uygulaması vb. yer almaktadır. Tüm hizmetlerimiz uzman kişiler ile birlikte yapıldığı için en kısa süre içerisine istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlerin mutlu bir şekilde güzellik merkezimizden ayrılmanız için en doğru ve en kaliteli hizmeti sunacaktır. Bizlerden en iyi zamanda hizmet almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramız ile randevu alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR