• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sucubaba

Adres :

Cukurcayir Ortahisar Trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Aydın

E-Posta Adresi :

eminaydin198361@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 345 65 65

Whatsapp 2:

0 (535) 345 65 65

Temiz içme suyuna kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan firmamız damacana ve farklı boyutlarda içme suyunu evlerinize ve iş yerlerinize ulaştırmaktadır. Alanında uzman olan ve yıllardır başarılı şekilde bu konuda hizmetler sunan firmamız su ve soda ile meyveli soda çeşitlerinin temini yaparak sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Su gibi sağlığımız oldukça önemli ve zorunlu tüketim ürünlerinden birisinde en kaliteli hizmetleri sizlere sunarak en temiz ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Her zaman sizlerin sağlığını ön planda tutan anlayışımız ile en temiz ve içilmesi sizlere fayda sağlayacak suları sizlere ulaştırmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile kısa sürede su siparişlerini alarak sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Trabzon alışveriş ve içme suyu temini alanında sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamız damacana su, 5 LT su ile küçük su ürünlerinde en kaliteli ürünleri sizlere sunabilmektedir. Ayrıca sade soda ve meyveli soda çeşitlerinde de en kaliteli ürünleri sizlere sunan firmamız bunların sizlere ulaştırılmasında en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Alanında uzman olan yıllardır içme sularının temini ile sizlere ulaştırılmasını sağlayan firmamız bu konuda deneyimli ekibi ile hizmet sunmaktadır. En uygun fiyatlara kaliteli ve temiz içme sularına ulaşmanızı sağlayan firmamız sizlere profesyonel servis hizmetlerini de sunmaktadır. Evleriniz ve işyerlerinizde gerekli olan temiz içme sularını kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız. Sizlerin memnuniyeti ve doğal ürünlere ulaşmanızı sağlayan firmamız çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR