• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Suem Tekstil

Adres :

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Fidan Sokak No: 7 Merter - Güngören/ İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Acar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suemtekstil@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 274 55 37
Kaliteli ve profesyonel bir üretim yapılması yanında bunların uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlere sunulması da oldukça önemlidir. Tekstil-Giyim alanında ülkemizde en fazla tercih edilen firmamız sizlere sunduğu kaliteli ürünler ile bunu sağlamaktadır. Bunun yanında özellikle uygun fiyatlarımızda sizler için oldukça önemli bir tercih nedeni olabilmektedir. Konusunda uzman bir kadrosu bulunan firmamız deneyimi ve profesyonelliği ile sizlere en başarılı şekilde hizmet sunabilmektedir.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Suem Tekstil firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR