• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Süleyman Abi Tostları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Tüven

  • firma fb

Tostçu olarak bilinen ama çok çeşitli lezzetler sunan Süleyman Abi Tostları birmilyonnokta.com un üyesidir. Manisa fast food sektöründe firmamız siz değerli müşterilerimiz için tost, tavuk ve et döner, hamburger, ızgara köfte ve soğuk sandviçler yapmaktayız. Yemeklerimizde kullandığımız ürünler son derece kaliteli ve tazedir. Ürünlerimizin içeriğinde sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır.

Firmamız temizliğe çok önem vermektedir. Hem ürünlerin hem restaurantımızın hem de ürünlerin yapıldığı mutfak ekipmanının temizliğine çok dikkat edilmektedir. Çalışanlarımız işlerinde usta ve deneyimli kişilerdir. Fiyatlarımız piyasa şartları göz önüne alındığında çok makul seviyededir. Temel prensibimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyattan müşterilerimizle buluşturmak birinci hedefimiz olmuştur. İkinci hedefimiz ise müşteri sürekliliğini sağlamaktır.

Firma olarak Manisa fast food sektöründe uzun süredir lider konumda görev yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe bizi müşterilerimizle yakınlaştırmıştır. Ekip arkadaşlarımızla harcamış olduğumuz emeklerimiz ile müşterilerimize layık bir firma olduğumuzu göstermiş bulunmaktayız. Bundan sonraki amacımız hep ileri doğru giden bir grafik çizmek ve lider konumumuzu korumak adına çalışmalara devam etmektir. Firmamızdaki birbirinden lezzetli yemeklere olan yoğun talep nedeniyle bir de paket sipariş servisimiz başlamıştır. Bizlere telefonla ulaşarak da istediğiniz adrese sipariş verebilirsiniz. Firma olarak hızlı servis ağımız ile tüm Manisa’ya hizmet etmekteyiz. Sipariş vererek aynı zamanda süreden tasarruf ederek yemeklerinizi adresinizde sıcak sıcak yiyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR