• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultan Murat Tesisleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rüştü Avcı

Sultan Murat Tesisleri olarak sizler için her zaman en lezzetli yemekleri sunuyoruz. Doğal malzemeler ile yapılan birbirinden lezzetli yemekleri sizler için hazırlamak için uğraş veriyoruz.

Firma olarak Ünye restaurant sektöründe yılların tecrübesi ve bilgisi ile hizmet veriyoruz. Menümüz içerisinde her zevke ve tercihe uygun olan yemek seçenekleri bulunmaktadır. Yemek seçeneklerimizden en çok tercih edilenler arasında Akçaabat köfte çeşidimiz bulunmaktadır. Karadeniz’in en güzel yaylalarında yetişen hayvanların etlerinden hazırlanan köftelerimizin lezzetine doyamayacaksınız. Özel mangalımızda hazırlanan köftelerimiz kurumadan lezzetli şekilde tabaklarınızdaki yerini almaktadır. Akçaabat köftelerini isteyenler için kilo ile de satışa sunmaktayız. Aynı etler ile yapılan haşlamalarımız şifa kaynağı olarak görülmektedir. Etin en yumuşak halini aldığı haşlamalar ile sağlıklı beslenmeyi sağlayabilirsiniz. Tercihinize göre bol limonlu ve baharatlı olarak yiyebileceğiniz haşlama çeşitleri şifa kaynağıdır.

Menümüz içerisinde balık çeşitleri önemli bir yer tutar. Mevsimine göre hamsi, palamut ve diğer balık çeşitlerini tava, mangal ya da farklı şekillerde bulabilirsiniz. Lezzetli ve sağlıklı balık çeşitleri için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle hamsi meraklıları için oldukça lezzetli kızartmamız her zaman hazır bulundurulmaktadır.

Kelle paça ya da işkembe çorbası içmek isteyenler için en lezzetli çorbalarımız her zaman sıcacık sunulmaktadır. İstediğiniz zaman içebileceğiniz çorbalar doğal malzemeler ile en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Üzerine tercih edenler için hazırlanan özel sosumuzu da döktüğünüzde doyulmaz bir lezzet seçeneği oluşacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR