• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultan’s Evening Dress

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Bulut

Özel günlerinizin tasarımcısı İstanbul giyim sektöründe yer almaktadır. Giyim sektöründe yer alan firmamız siz değerli müşterilerimizin önem verdiği ve özenle hazırlandı günler için birbirinden şık abiyeler tasarlanmaktadır. Firmamızda dilediğiniz renk, dilediğiniz desen ve istediğiniz bedende elbise ve abiye seçenekleri mevcuttur. Sadece mevcut olan kıyafetler değil siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine özel tasarım elbiselerde hazırlanmaktadır. Yeter ki siz firmamıza gelin istediğiniz elbiseyi bizlere anlatarak ölçülerinizi alalım, istediğiniz modelde elbiseniz en kısa sürede tasarlarsın ve size ulaştırılsın.

Firma olarak bizim önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak mutluluklarının bir numaralı şahidi olmaktır. Müşteri memnuniyeti giyim sektöründe oldukça önemlidir. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanana kadar çalışmalarımızı hiçbir şekilde sonlandırmıyoruz. Sizlerin memnuniyetini kazandıktan sonra mutluluğunuza şahit olarak elbiselerinizi teslim ediyoruz. Şimdiye kadar tasarladığımız elbiselerden hiçbir şikâyet almadık. Elbiselerimizi tasarlarken kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı kalitelidir. Firmamızda kalitesiz olan hiçbir ürüne yer vermiyoruz. Giyim sektöründe kullanılan malzemelerin kalitesi insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Bedeninize temas eden kumaşların hiçbirisinde kanserojen madde veya katkı maddesi bulunmamalıdır. Bu sebeple firmamız özenle kalite kontrolü yapıyor ve siz değerli müşterilerimize layık kumaş seçimlerini temin ediyor.

Sizler de giyim sektörünün en profesyonel ismi ile çalışmak ve hizmet almak istiyorsanız en kısa süre zarfında şubemize gelmelisiniz. Ayrıntılı bilgi alabilmek için sitemiz üzerinde yer alan numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR