• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sümeze Pide Lahmacun Pizza

Adres :

Çalılı Öz Mah. 250 Sok 136/a Kırıkkale Merkez Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Cem Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

s.cemarslan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 564 06 29

Sümeze Pide Lahmacun Pizza olarak Kırıkkale de hizmet vermekte oluppide,lahmacun,pizza,toplu şipariş,paket servis,sıcak çikolatalı suffle vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Diğer Web Adresimiz :https://kirikkalepide.com/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR