• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sunar Üniforma

Adres :

Rauf Denktaş Mah.2.istasyon Cad. Barış Apt No: 45/c Karaman Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sunar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sunarunuforma@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 219 60 02

Whatsapp 2:

0 (538) 219 60 02

Whatsapp 3:

0 (541) 259 20 14

Firmaya Mesaj Gönder

Sunar Üniforma

Tekstil sektöründe kendine özgü iş modeli ile katma değerli ürünler ortaya koyan firmamız; hizmette kalite sağlanır herkes kazanır mottosunu ilke olarak edinmiştir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği yüksek kalite üretim ve hizmetler ile müşterilerine sadece satın alımda değil, satın alım sonrası teknik destek ve yardımı da sağlamaktadır. Firmamız Sunar Üniforma müşteri odaklı, ortak kazanım yaklaşımı, çözüm danışmanlığı ve hizmeti ile müşterilerimizin saygısını kazanmakta, müşterilerimizin firmamıza olan saygı ve bağlılığını arttırmaktadır.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Sunar Üniforma firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR