• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Süper Dry Clean Kuru Temizleme ( Konak Kuru Temizleme Hizmeti )

Adres :

Mimar Sinan Mah. Ali Çetinkaya Bulvarı No: 67/b Alsancak İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Uslu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 352 23 80

Temizliğin öneminin çok iyi bir şekilde farkında olan Süper Dry Clean Kuru Temizleme firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak karşınızdadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet önemli bir ihtiyacı karşılamakla birlikte, hayatımızda önemli bir alanı da kaplıyor. Sizler için düzenli olarak çalıştığımızı ve şaşmaz bir parçanız olmak adına çok yoğun bir tempo içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Verilen bu emeklerin boşa gitmeyeceğini tabii ki biliyoruz ancak süreci hızlandırmak, kaliteli bir iş yapmak kadar önemlidir bizim için.

İzmir temizlik firması olarak alanımızda öncü olmak için diğer firmalara kıyasla fark yaratma konusunda her zaman ince düşünüyor ve bunu hedeflerimiz arasında ön sıralara koyuyoruz, koyacağız. Gelinlik yıkama temizleme, yorgan yıkama temizleme, perde yıkama temizleme, kuru temizleme gibi daha birçok temizlik hizmeti sunduğumuzu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Bunun yanında bizi arayarak da ulaşabildiğinizi söylemekte fayda var. İstediğiniz an arayıp yaptığımız işlemler hakkında istenilen bilgileri hemen alabilirsiniz.

Gün içerisinde birçok sorun yaşanabildiği için kirlenen eşyalarımız çok olabiliyor. Bazen kiri çıkarmak o kadar zor oluyor ki, kiri çıkarayım derken daha da kötü hale getiriyoruz giysilerimizi. Sizler bu gibi anlarda kesinlikle daha kötü hale getirmeden hemen bize getirin ve biz kalitemizi şaşmaz bir şekilde ortaya koyalım. Bu alanda ki tecrübemiz tartışılmaz bir unsurdur. Tecrübeli elemanlarımızla daha da kaliteli hale getirmek konusunda eminiz.

izmir alsancak kuru temizleme işlemi,izmir alsancak kuru temizleme firması,izmir alsancak kuru temizleme fiyatları,izmir alsancak kuru temizleme hizmeti,izmir alsancak kuru temizleme,izmir alsancak alo kuru temizleme,izmir alsancak koltuk yıkama hizmeti,izmir alsancak koltuk yıkama işlemleri,izmir alsancak koltuk yıkama firması,izmir alsancak koltuk yıkama fiyatları,izmir alsancak koltuk yıkama,izmir alsancak alo koltuk yıkama,alsancak kuru temizleme işlemi,alsancak kuru temizleme firması,alsancak kuru temizleme fiyatları,alsancak kuru temizleme hizmeti,alsancak kuru temizleme,alsancak alo kuru temizleme,alsancak koltuk yıkama hizmeti,alsancak koltuk yıkama işlemleri,alsancak koltuk yıkama firması,alsancak koltuk yıkama fiyatları,alsancak koltuk yıkama,alsancak alo koltuk yıkama ,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR