• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Supriz Organizasyon

Adres :

İzmir Konak İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Öz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ercanozciger@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 838 59 82

Whatsapp 2:

0 (533) 301 16 11
Kendi sektörümüzde profesyonel ekibimizle elimizden geldiğince kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için pek çok organizasyon firmasının da çözüm ortağı konumundayız.
Fiyatlarımız da çok uygundur.
Süpriz evlilik teklifi, Süpriz doğum günü, Çocuk doğum günü, Diş buğdayı etkinliği, Balon süsleme, Palyaço ve kostümlü karakterler siparişi, Açılış organizasyonları, Düğünler, Piknikler, Sene sonu eğlenceleri, Okul etkinlikleri ve daha pek çok konuda size hizmet vermeye hazırız.
Hizmet alacak olan müşterilerimizin aklında oluşan soru işretlerini kaldırmak amacıyla bu sayfayı hazırladık. Eğer aklınıza takılan bir konu varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Saat problemi yaşamıyoruz. İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. 0507 838 59 82 Biz hizmet için varız Siz değerli müşterilerimize süpriz organizasyon olarak 10 yıldır bu hizmeti veriyoruz. dogum günü organizasyonu, evlenme teklifi organizasyonu, açılış organizasyonu, parti organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu, özel gün organizasyonu, palyaço hizmetleri, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, teknede evlilik teklifi üzerine tüm hizmetleri veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR