• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sur Çelik Hasır

Adres :

Yaytaş Mahallesi Organize Sanayi 1.etap 137.ada 25.parsel Yenişehir Diyarbakır Diyarbakır » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

A.kadir Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

surhasirdemircelik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 774 86 11

Whatsapp 2:

0 (533) 319 55 16

Whatsapp 3:

0 (532) 774 86 11

Whatsapp 4:

0 (533) 319 55 16

Firmaya Mesaj Gönder

Sur Çelik Hasır

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan xxx firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Aynı şekilde müşterilerimiz tarafından gelen yorumlar sayesinde onların ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz yönünde olan tebrikler bizleri gururlandırmakta ve mutlu etmektedir. Siz de firmamız internet sitesi üzerinde buluşan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir dilek, şikayet ya da yeni bir iş yapma gibi isteklerinizi bizim ile paylaşabilir ve hemen bize ulaştırabilirsiniz.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR