• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sürer Oto Kurtarma

Adres :

Sanayi Sitesi Ergazi 1761 Sokak. Batıkent Ankara Şaşmaz Baskent Oto Sanayi Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Sürer

E-Posta Adresi :

osman9458@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 403 48 36

Ankara Yenimahalle’de içinde bulunduğumuz sektörde, her zaman daha iyi hizmet vermeyi amaçlayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birçok sürücünün karşı karşıya kaldığında, panik olduğu ve telaşlandığı yolda kalma gibi durumlarda yardımınıza geliyoruz. Sürer Oto Kurtarma ailesi olarak, işimizi büyük bir ciddiyet ve mükemmeliyetçilik doğrultusunda sürdürüyoruz.

İşletmemizde yer alan her çalışanımız, sorumluluk sahibi ve profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Bu sayede sizlere her zaman doğru ve güvenli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Aracınız arıza yaptığında her nerede olursanız olun en hızlı şekilde yanınıza ulaşıyor ve gerekli hizmeti sizlere sunuyoruz. Ankara oto kurtarma sektöründe her zaman yaptığımız çalışmalarla örnek bir işletme olmayı hedefliyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde varlığımızı sürdürebilmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. Günden güne gelişen ve değişen çalışma prensibimiz sayesinde her zaman kusursuz hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz ile her zaman doğru ve dürüst bir hizmet sürecinin temellerini sağlama alıyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz yıl yardım hizmetleri son derece güvenli koşullarda profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Sürer Oto Kurtarma ailesi olarak, öncelikli temennimiz müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için tüm çalışma arkadaşlarımız doğru ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizler de otomobilinizde bir arıza yaşadığınız zaman, oto kurtarma hizmetlerini güvenilir bir işletmeden almak istiyorsanız, işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Yardımca ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR