• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Süs & Lü Party Shopping

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Aydemir -hakan Özbay

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Organizasyonlar hayatın her aşamasında daha renkli ve daha eğlenceli bir yaşam sunar. Kimi geleneksel ritüellerdir kimisi karşımızdakileri mutlu etmek için hazırladığımız sürprizlerdir. Her ne gerekçeyle olursa olsun organizasyonlar hummalı bir çalışma gerektirir ve süslemeler bu sürecin vazgeçilmezleridir. Süsleme yapmak için pek çok ekipmana ihtiyaç duyulur ve ekipmanların kalitesi ve zenginliği organizasyonun prestijini arttırır. Samsun İlkadım’da faaliyet gösteren Süs & Lü Party Shopping mağazamız ile parti ve süs eşyaları satışı yapıyor, bütün organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri beğeninize sunuyoruz.

Samsun alışveriş sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yıllar önce yola çıktığımız ilk günden itibaren büyük bir boşluğu doldurduk ve kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen alışveriş merkezi haline geldik. Bununla yetinmeyerek ve edindiğimiz noktayı yeterli görmeyerek daima daha fazlası için çabalıyor, daha iyisini ortaya koymak için çalışıyoruz. Müşterilerimize değer veriyor, en güzel organizasyonları yapabilmeleri için çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, isteklerinizi göz önünde bulunduruyor ve en doğru zamanda en uygun ürün gruplarıyla karşınıza çıkıyoruz.

Firma olarak sürekli gelişen ve zenginleşen bir alanda faaliyet gösterdiğimiz için bizler de kendimizi geliştiriyor, teknoloji, moda, ticaret gibi bütün alanlarda meydana gelen en son gelişmeleri kısa sürede sistemimize dahil ediyoruz. Her biri marka, insan sağlığına uygun, üstün kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR