• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Süt Limanı Günlük Süt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çayan

Süt limanı olarak sizlere doğal, sağlıklı, taze ürünleri bir arada sunmayı görev edindik. Sağlıksız beslenmenin, hormonlu, kalitesiz ürünlerin üretiminin ve buna bağlı olarak çeşitli sağlık sorunlarının arttığı bu dönemde hepimiz sağlıklı beslenmeyi hakkediyoruz. Sizleri ister evlerinizden uzakta güzel ortamımızda doğal bir kahvaltı yapmaya ister tek tuşla bu taze ürünlere anında kavuşmaya davet ediyoruz.

İstanbul günlük süt denildiğinde bizim akıllara geliyor olmamızın bir sebebi var. Çiftlik sütlerimiz hiçbir işlemden geçmeden sizlere korunarak ulaştırılır. Antep doğal biber salçası, Antep üzüm pekmezi, Ayvalık taş kırma yeşil zeytin, çubuk turşusu, doğal yoğurt, Erzincan tulum peyniri, Ezine tam yağlı peynir, gravyer peyniri, İzmir tulumu, Kars kaşarı, kasap sucuk, petek bal, pirinç baldo, siyah zeytin, süzme bal, tarhana, tereyağı, Trakya kaşarı, yumurta, zeytinyağı gibi birçok ürün çeşidimiz mevcut. O özlediğiniz doğal köy kahvaltıları, tazelik, doğallık artık çok yakınınızda.

Misyonumuzu sizin olumlu geri dönüşlerinizle güçlendiriyor. Siz bu güzel ürünlere kavuşmanın mutluluğunu yaşarken biz de bu mutluluğun kaynağı olmanın verdiği sevinçle her zaman bir adım daha öteye, kaliteye, doğallığa, sağlığa ulaşıyoruz. Her zaman hijyenin en ön planda tutulduğu koşullarda sizlere hizmet veriyor olmaktan çok gururluyuz. Tüm bu etkenlerle beraber daha uzun yıllar burada sizlere doğallığı sunuyor olmayı hedefliyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek adına bize sağlandığınız her katkıdan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler