• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sütüm Süt

Adres :

Kıraç İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Bolat - Sinem Bolat

E-Posta Adresi :

vedat.bolat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 622 89 55

Whatsapp 2:

0 (545) 820 63 44

İnsanın ve memeli hayvanların, dünyaya geldikleri anda ilk tattıkları şey süttür. Bu nedenle süt, son derece önemli ve değerli hatta kutsal addedilen bir besindir. İnsan ve canlı sağlığına yararı, klinik deneylerle ve uzman kişiler tarafından kanıtlanmış, son derece besleyici ve doyurucu bir gıdadır. İnsan sağlığına faydaları saymakla bitmeyecek olan süt; kemiklerden saçlara, kolesterolden böbreklere varıncaya kadar pek çok şeye iyi gelmektedir. Tabi bu faydalar işlem görmemiş sütten elde edilen faydalardır. Zira işlem görmüş sütler içerdikleri çoğu besin değeri ve vitamin gibi yararlı ögeleri kaybettikleri için günlük sütler kadar sağlıklı olmamaktadır. Bu noktada, sizlerin sağlığı adına, sizleri günlük sütle buluşturabilmek için Sütüm süt, İstanbul alışveriş sektöründe hizmet vermektedir.

Hijyenik şartlar konusunda standartları sağlamış, hiçbir hastalığı olmayan hayvanlara sahip, hastalıklara karşı önemlini almış ve bu noktada takiplerini düzenli olarak gerçekleştiren firmalara verilen, Hastalıklardan Ari İşletme belgesine sahip olan firmamız, sizlere en sağlıklı ve kaliteli sütü sağlamaktadır.

Firmamız; süt verimi, lezzeti ve sağlığı konularında önde gelen inek cinsi olan simental cinsi ineklerden elde ettiği sütü, günlük olarak kapınıza kadar getirmektedir. Sizlerin kolay ve rahat bir şekilde, sağlıklı ve kaliteli günlük süte ulaşabilmesi için, evlere servis hizmetimiz bir telefon kadar uzağınızdadır.

Sağlığınız ve kaliteli, doğal süte kolayca ulaşabilmeniz amacıyla firmamız, kaliteden ve güvenden taviz vermeyen anlayışıyla sizlerin hizmetindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR