• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taç Perde Bahçeşehir

Adres :

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Koza Mahallesi Hoşdere Yolu Üzeri A Kapısı No: 2 Bahçeşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İpek Taştekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 144 39 70

Whatsapp 2:

0 (544) 261 34 20

Tekstil sektöründe hizmet vermekte olan Taç Perde Bahçeşehir birmilyonnokta.com üyesidir. Evinizle uyumlu en şık perde seçimleriniz için dilediğiniz çeşitte ve sizlere en uygun tarzda olan perdeleri firmamızda bulabilirsiniz. Sizler için bolca çeşit ve farklı tarz ürünü bir arada bulundurmaktayız. Aynı zamanda en kaliteli hizmeti sunmak adına ürünlerimizin kaliteli, çalışanlarımızın güler yüzlü olmasına özen göstermekteyiz. Bir firmanın en temel ilkesi olan müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli sırada yer almaktadır. Bu nedenle çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı bu yolda özenle yerine getirmekteyiz.

İstanbul Başakşehir tekstil giyim sektöründe hizmet vermekteyiz. Aradığınız dikey, jaluzi, tül, zebra, fon perdeler için İstanbul’da ilk tercihiniz olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda aradığınız tarz duvar kağıtlarını da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bilindiği üzere her insanın tarzı farklı olmaktadır. Bu nedenle evlerinde olan eşyaların tasarımı, dizaynı ve dekorasyonu da farklı ve özgündür. Bu noktada dekorasyonunuzu tamamlayacak olan önemli unsurlardan biri elbette ki evinizde kullandığınız perdelerdir. Tarzınıza ve ev dekorasyonunuza en uygun perdeleri firmamızda kolaylıkla bulabilir, en uygun fiyatlarla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İster zebra ister jaluzi, isterseniz de dikey perdenizle beraber tül perde kullanın. Ev dizaynınıza en uygun perdeyi zevkinize göre seçebilirsiniz. Bu sayede hem dekorasyonunuzu tamamlar hem de uygun fiyatlarımız sayesinde masraf derdinden kurtulmuş olursunuz. Kaliteli ürünlerimiz ile uzun süreli kullanım sağlar, kaliteli hizmetin tadını çıkarırsınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR