• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tadım Et ve Süt Ürünleri Stad

Adres :

Emirbeyazıt, Mah. Murat Sk. Habibe Hanım Apart. No: 18 Muğla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Öğünç Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ile sektörde ön plana çıkan firmamız Tadım Et ve Süt Ürünleri Stad birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Aradığınız ürünü bulmanızda her zaman yardımcı oluyoruz.

Muğla alışveriş alanında hizmet veren firmamız sizler için kırmızı et çeşitleri, günlük taze sütler, peynir çeşitleri, taze yoğurt, organik yumurta, pastırma ve sucuk gibi pek çok ürünün satışını yapmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ile lezzetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir yerlerden almış olduğumuz etlerimizi, temiz ortamlarda satışa hazır hale getiriyoruz. İş yerimizde her türlü hijyen kuralına dikkatli bir şekilde uyuyoruz. Ürünlerimizi günlük şekilde satarak her zaman tazeliğini koruyoruz.

Tüm sağlık kurallarına uyuyoruz. Sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Farklı damaklara hitap eden lezzetleri de sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tüm müşterilerimizle özel olarak ilgilenerek damak zevklerine uygun ürünleri bulmalarında yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan her zaman arayabilir ve e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. İsterseniz iş yerimizde gelerek de ürünlerimizi yakından görebilir ve yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Sizleri en güzel şekilde ağırlayıp beklentilerinizi karşılayacağımıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR