• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taha İletişim

Adres :

Salimbey Mahallesi Şehit Sami Akbulut Caddesi No: 53/a Dikili İzmir İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Bircan

E-Posta Adresi :

tanerbircan35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 599 20 20

Whatsapp 2:

0 (539) 599 20 20
Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.
Çağı yakalayabilmek için çaba göstermekte olan kurumumuzun bünyesinde yer alan yöneticiler dünya standartlarında hizmet verebilmek için gerekli çalışmalar yapmaktadır.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR