• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Talas Herbalife Yaşam Koçu

Adres :

Talas Kayseri Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayla Onar

E-Posta Adresi :

aylonr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 039 09 02

Whatsapp 2:

0 (530) 039 09 02
Talas Herbalife Yaşam Koçu talas salla ile beslenme, talas şahıs özel beslenme programı, talas herbalife üyeliği, kayseri talas kilo kontrol danışmanı, kayseri talas sporcu beslemesi, kayseri talas herbalife ürün satışı, kayseri talas herbalife üyelik, kayseri talas herbalife ürün tanıtımı, kayseri talas sallama ile beslenme, kayseri talas kişisel satış programı, kayseri talas sallama 21 yaşam danışmanı, talas sporcu beslenmesi, talas aşağı kilo kontrolü, talas yukarı kilo kontrolü, talas herbalife ürün satışı, talas herbalife ürün tanıtımı, talas shake ile 21 arası süre, talas thermo tablet yağ yakıcı vb alanda hizmet vermekteyiz.
NASIL ÜYE OLUNUR?
Herbalife, teknolojili satış yöntemi ile satılıyor. Korumalı satış, bir Üyenin ürünü olan mağazada kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri satmakta olan Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife Üyesi satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız lazım.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok başarılı. Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi'ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi'nde size yardımcı olacak araçlar ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, TC Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda isteğinize adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Bağımsız bir Herbalife Üyesi'nin tüm hakları ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde ediyoruz başlıyor!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR