• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tam Tantuni Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Çelik

Mersin’in bu eşsiz lezzetinin sadece bulunduğu il ile sınırlı kalmaması gerektiğini düşünerek, siz İstanbul halkına tantuniyi sunmaya karar verdik. İncelik ve ustalık gerektiren bu lezzeti sizlere sunmadan önce titizlik ve özveri ile gerekli hazırlıkları yaptık. Mersin’de yapılanları aratmayacak tantuniler hazırlayan ustalarımız; işin inceliklerini farkında, her bir detaya dikkat eden bilirkişilerdir. Gerekli sağlık koşullarından geçmiş, tescilli ve kaliteli et kullanmaya özen göstererek işe başlıyoruz. Tantuniyi güzelleştiren etkenler arasında; kullanılan yağdan, yeşillikleri ve baharatlarına kadar her malzemeyi günlük taze ve doğal olarak kullanıyor, sizlere güvenle sunuyoruz.

Yediğiniz tantuniden en yüksek tadı almanızın yanı sıra, sağladığımız hizmet ve bunun sonucunda yüzünüzde oluşacak tebessüm de bizim için son derece önemlidir. Salonumuza geldiğiniz andan itibaren en değerlimiz olan siz müşterilerimizi: saygı, sevgi ve nezaketle ağırlayarak aldığınız hizmetten yüksek memnuniyet sağladığımızdan emin olup göndermek öncelikli amacımızdır. Uyguladığımız uygun fiyat politikamızla hedefimiz, bu güzel tadın bizlerin aracılığıyla herkese kolaylıkla ulaşılabilir olmasıdır. Böylece şehirlerarası kültürel etkileşime de katkıda bulunduğumuz inancındayız.

İstanbul tantuni salonları arasından sahip olduğumuz bu özellikler sebebiyle sıyrılarak, farkımızı ortaya koyuyoruz. Sizlerin bunu fark ederek bizi tercih ettiğinizi gördükçe, kendimizi, lezzetimizi ayrıca sunduğumuz hizmeti geliştirmek için azim ve istikrarla çalıyoruz. Bu sayede, değerli İstanbullular için şehrin vazgeçilmez, tantuni lezzet durağı olma yolunda sizlerin eşliğinde emin adımlarla ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR