• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tamer Çay ve Tost Evi

Adres :

İsmetpaşa Mah. 3. Sok. No: 4 ( Özel İdare Arkası ) Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Çabuk

E-Posta Adresi :

h.cabuk046@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 653 59 59

Whatsapp 2:

0 (551) 031 92 59

Rahat bir nefes alabileceğiniz, lezzetli ürünlerimizi deneyimleyebileceğiniz ve bunların yanında sevdikleriniz ile güzel vakitler geçirebileceğiniz sıcacık ve konforlu ortamımızda mutluluğu hissedeceksiniz. Herkesin keyifli vakitler geçirmeye ihtiyacı vardır. Bizler bunun farkında olarak sizlere sıcak bir kapı oluyor, ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve bu sayede mutluluğunuza ortak oluyoruz. Biliyoruz ki herkesin damak zevki birbirinden farklıdır. Çeşitli ve lezzetli ürünlerimiz ile her yaş grubuna hitap edebilecek enfes ürünlerimiz ile güzel deneyimler yaşayabilirsiniz.

Konforlu ve sıcacık bir ortam, herkesi mutlu edebilir. Bunu yanında siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz farklı lezzetlerimiz ve kahvaltı çeşitlerimiz ile huzuru işletmemizde bulacaksınız. Sağlığa uygunluk kuralları kapsamında itina ile dikkat ettiğimiz hijyen kuralları, sağlığınızı tehdit edebilecek hiçbir duruma imkân vermemektedir. Tüm ürünlerimiz özenle seçilen kaliteli ve taze malzemeler ile hazırlanmaktadır. Titiz çalınmalarımız sonucu sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz en ideal şekilde servis edilmektedir. Kahramanmaraş fast food sektöründe sunduğumuz nitelikli hizmetlerimiz ve güler yüzümüz sayesinde sevilerek tercih edilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini daima en ön planda tuttuğumuz çalışma kurallarımız ile tüm müşterilerimizin sevgi ve güvenini kazanmaktayız. Bu sayede durmadan gelişiyor ve daha geniş kitlelere hitap etmek için çalışmalar yapıyoruz. Sizler de enfes lezzetleri deneyimlerken sıcacık bir ortamda kaliteli vakitler geçirmek isterseniz, gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda evleriniz veya istediğiniz yere en ideal şekilde ulaştıracağımız tost siparişleriniz için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR