• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tane Tesbih

Adres :

Samsun İlkadım Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Dürlü

E-Posta Adresi :

yemredurlu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 623 35 37

Tesbih, kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Aslında bütün dinlerde, inanç sistemlerinde var olan tesbih, bizim kültürümüzde sadece dini bir sembol olmanın çok daha ötesine geçmiş, kimliğin, gücün, asaletin, imajın simgesi haline gelmiştir. Bu yüzden de sahip olunan tesbih sadece bir aksesuar olmanın çok ötesinde manalar içermektedir. Çoğu kişi için günlük standart bir aksesuar gibi olsa da kimileri için de tesbih, bir koleksiyon ürünüdür. Bu yüzden de ülkemizin farklı noktalarında çok sayıda tesbih koleksiyoncuları bulunmakta, onlar en seçkin ürünleri koleksiyonlarına katabilmek için hummalı çalışmalar yürütmektedirler. Samsun İlkadım’da faaliyet gösteren Tane Tesbih firmamız ile bizler tesbihin taşıdığı anlamları ve önemi bilerek hizmet veriyoruz. En seçkin ürünleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Samsun takı ve aksesuar sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak sadece tesbih değil, diğer pek çok takı ve aksesuar çeşidini de sizlere ulaştırıyoruz. Kaliteden taviz vermemek adına ürünlerimizin seçiminde büyük hassasiyet gösteriyor, başka hiçbir yerde bulmayacağınız, tamamen özel tasarım modelleri koleksiyonumuzda bulunduruyor, sizlerin beğenisine açıyoruz.

Tane Tesbih olarak yıllardır önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, siz değerli müşterilerimizin isteklerin, ihtiyaçlarını gözetiyoruz. En doğru ürün gruplarını tam zamanında kullanımınıza sunuyor, şıklığınızı ve zarafetinizi ürünlerimizle tamamlamanızı sağlıyoruz. Osmanlı yüzük modelleri, kişiye özel tesbih tasarımı, damla kehribar tesbih, sıkma kehribar tesbih, mezat usulü tesbih satışı ve daha fazlasını yapıyoruz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR