• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tanker Tamiri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Barlas

Sıvı maddeler çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Özellik ile de bazıları hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Su, akaryakıt başta olmak üzere sanayide kullanılan çeşitli sıvıların taşınmasında temel bir ekipmandır. Aynı zamanda taşınmasının da en güvenli yolların başında yer almaktadır. Yanma ve patlama ihtimali olan maddelerin bütün önlemler alındıktan sonra tankerlere doldurulması gerekmektedir.

Zaman ile tankerlerin içerisinde bulunan sıvıya ve çeşitli durumlara göre aşınmalar ve sorunlar meydana gelmektedir. Böyle durumlar tanker tamir edilerek eskisi gibi kullanılmaya devam edilebilmektedir. Firmamız olarak sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde dorse tamirinde kilowatt dorse ile lowbed dorse olmak üzere seçenekler bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin dışında alüminyum tanker tamiri de yapmaktayız. Hasarlı tankerlerde en uygun şekilde hasarı giderilmektedir. Böylelikle sizlerde rahatlık ile kullanılabilirsiniz. Konya Selçuklu tanker tamiri denince akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Profesyonel hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız bugüne kadar yaptığı işler ile sektöre imzasını atmıştır. Tankerlerde problem yaşayan herkesin yanında da olarak çalışmalarına devam edecektir.

Tehlikeli madde taşınması amacı ile kullanılan tankerlerin tamirinde çok titiz ve dikkatli bir şekilde hareket edilmektedir. Bizim için güvenlik ile sağlık her şeyden önce gelmektedir. Konya teknik servis sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran firmamız ilkeleri ve prensipleri ile yeni bir soluk olmuştur. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızın yanıtlarını bulmak için bizim ile iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR