• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tantuni Durağı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Çullu

  • firma instagram

Firmamız; Adana Fast Food sektöründe hizmet vermektedir. Sektöre atıldığımız günden bu güne kadar tek çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız olmuştur. Bu anlayışımız doğrultusunda damak tadınıza hitap eden enfes tantunilerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yöremizin semiz hayvanlarının ciğerlerinden hazırladığımız tantunilerimiz kendimize özgü baharat ve soslarla harmanlanıp, ince ince kıyılmış sebzeler ile sote edilir. Daha sonra isteğinize göre lavaş ya da ekmek arası olarak servis yapılır. Firmamız siz değerli müşterilerimize ciğer tantuni yanında közde çay servisi yaparak da hizmet vermektedir. Gecenin geç saatlerine kadar mekanımızda oturup keyif ile çayınızı yudumlayabilir, arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.

Firmamız; temizlik, titizlik ve hijyene son derece titizdir. Ciğer tantuni yapımızda kullandığımız sakatat ürünlerimiz gıda güvenliği standartlarına uygun, titiz, temiz ve hijyenik yerlerden temin edilmektedir. Biz firma olarak ciğer tantuni de kendimize özgü lezzetimiz, tadımız ve samimi ortamımız ile rakiplerimiz ile aramızda fark yaratmaktayız.

Firmamız alo tantuni sipariş hattımız ile ev ve iş yerlerine toplu veya perakende sipariş almaktadır. Güler yüzlü ve özverili çalışma personelimiz herhangi bir ekstra ücret talep etmeden; en kısa süre içerisinde siparişleriniz adresinize kadar ulaştıracaktır.

Firma olarak hedefimiz ayağınıza kadar hizmet anlayışımıza sadık kalarak sektördeki pazar payımız arttırmaktır. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sadece ciğer tantunilerimizin enfes tadı ve közde çayımızın sıcaklığı ile değil samimi mekanımızın huzurlu atmosferi ile de hizmet sunmaya devam etmekte kararlıyız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR