• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tantuni Saatiii

Adres :

Akdeniz Caddesi Akşamsettin Mahallesi Öksüzce Hatip Sokak No: 30/a İstanbul / Fatih İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Maviyıldırım

E-Posta Adresi :

tatunisaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 731 22 06
Tantuni Saatiii

Firma faaliyetlerini sürdürürken temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gerek kalite gerekse ürün çeşitliliği açısından karşılamaktır. Ürün yelpazemizi genişleterek farklı beklentilere sahip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda cafe-restaurant sektöründeki gelişme ve değişimlere yön veriyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken personelimizin keyifli bir şekilde üretiyor olmasını ürünlerimizin görsellik ve kalitesinde artışla taçlandırıyoruz.

Günümüzün yükselen eğilimleri ile tüketici isteklerini bir araya getirerek vazgeçilmez bir ürün portföyü hazırlıyoruz. Bunu yaparken birtakım firmaları ya da ürünleri taklit etmekten uzak durarak ilklere imza atma ve özgün fikirler taşıyan ürünler ortaya koyma amacı taşıyoruz. Bu yönüyle firmamız piyasa koşullarının yönlendirdiği değil piyasayı yönlendiren bir firma olma özelliği taşıyor.

Firmamız cafe-restaurant sektöründe göstermiş olduğu tüm faaliyetlerde müşterilerimize titiz ve özenli çalışmanın ürünü olan bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın tüm çalışanları kurallara uygun olarak ve özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Temel ilkelerimiz arasında hizmet kalitesini belirlemiş olduğumuz standartlarda tutmak gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR