• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tarabya Sonax

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Erdağlı

  • firma instagram

Otomobiller insanların günlük hayatlarına ulaşımda sağladıkları kolaylıktan ötürü hızlı bir giriş gerçekleştirmiş ve hayatımızda oldukça büyük bir yere sahip olmayı da kolaylıkla başarmıştır. Otomobillerin hayatımızdaki yeri ise neredeyse her geçen gün artmaktadır. Özellikle erkek sürücüler sahip oldukları otomobile sanki kendi çocuğuymuşçasına bir bakım gösterebilmektedir. Tabi şüphesiz her otomobil sahibi için otomobilinin daha güzel bir görünüme sahip olması, temiz olması oldukça büyük bir önem arz eder. Ancak otomobillerin temizlenerek güzelleştirilmesi işlemi evlerde bulunan temizlik ekipmanları ile çoğu zaman mümkün olamamaktadır. Bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel yardım alınması gerekir.

Sarıyer oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet vermekte olan deneyimli firmamız sahip olduğu profesyonel temizleyiciler sayesinde tozlanmış ve eski şıklığını, göz alıcı görüntüsünü kaybetmiş olan arabalarınızın göz alıcı görüntüsüne yeniden kavuşmasını oldukça hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir. Üstelik firmamız tarafından kullanılan temizleyiciler kesinlikle arabanızın dış boyasına hiçbir zarar vermemekte, bu sayede temizlik işlemleri sebebi ile oluşan boyanızdaki problemlerin de oluşmasına engel olmaktadır. Sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz sayesinde siz de otomobilinizin daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız yalnızca otomobilinizin dış temizliği ile değil aynı zamanda koltukların da temizlenmesi ve parlatılması alanında profesyonel hizmetlerini sunmaktadır. Bu sayede otomobilinizin iç kısmı da dış kısmı gibi parlayacak ve otomobiliniz hayalinizdeki göz alıcı görüntüye kolaylıkla kavuşmuş olabilecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar