• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarsus Gülümse Tantuni

Adres :

Reşidiye Mah Ali Menteşoğlu Caddesi No: 18/b Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Cuci

E-Posta Adresi :

avgunincedagi1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 000 41 06

Whatsapp 2:

0 (555) 178 73 93

Tantuni denince akla gelen ilk şehirdir Mersin. Biz de Mersin’e ait bu benzersiz lezzetin anavatanında en kaliteli Mersin fast food noktası haline gelmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Tantuni çok eski zamanlarda kıymadan basit bir şekilde yapılmaktaydı. Sonraları tantuniye eklenen baharatlar, domates, soğan ve diğer yeşillikler sevenleri tarafından ana yemek olabilecek lezzete ulaştı. Tantuni yapımında en önemli malzeme elbette kaliteli bir et kullanımıdır. Kullanılan etin küçük küçük parçalara ayrılması sonrasında çukur bir tepside kavrulması ve diğer malzemelerin eklenmesiyle oluşan bir lezzettir. Tavuk ya da kırmızı etin diğer malzemelerle buluşmasıyla ortaya çıkan bu muhteşem lezzeti hünerli tantuni ustalarımızın yapımıyla sizlerin damak zevkine sunuyoruz.

Tantuni yapımında tercih ettiğimiz etleri sağlığınızı tehlikeye atmayacak yerlerden temin ediyoruz. Düzenli olarak kalite kontrolünü sağladığımız ürünlerimizi hijyen koşullarını en iyi seviyede tutarak pişiriyoruz. ürünlerimizi günlük olarak hazırladığımız için elde ettiğimiz lezzetin tadı sürekli aynı kalıyor.

Siparişlerinizi oldukça hızlı bir şekilde teslim edecek deneyimli çalışanlarımız sayesinde memnuniyetinizi her gün biraz daha arttırıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirmiş ve tantuni lezzetine kalitemizi eklemiş bulunmaktayız. Siparişlerinizi iletişim adreslerimizden vererek bu benzersiz Mersin lezzetinden uzak kalmamanızı öneririz. Ürünlerimiz konusunda istek ve görüşlerinizi yine iletişim adreslerimizi kullanarak iletebilirsiniz. Yılların deneyimli tantuni ustalarının hazırladığı bu lezzeti sizlerin hizmetine en kaliteli şekilde sunmayı amaçlıyor ve bunun için çalışıyoruz.

BAŞKA ŞUBEMİZ YOKTUR..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR