• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarsus Öğretmenler Mahallesi Komagene

Adres :

Öğretmenler Mahallesi Dumlu Pınar Bulvarı Umut Apartmanı 5- E Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemile Atlı

E-Posta Adresi :

komagene33@iclould.com

Whatsapp 1:

0 (553) 056 36 04

Whatsapp 2:

0 (553) 056 36 04

Tarsus Öğretmenler Mahallesi Komagene ailesi olarak siz lezzet severlere uygun en iyi hizmeti vermek için çok çalışmaktayız. Zengin menümüz ve hijyen konusunda ki takıntılı tavrımız sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça güvenilir bir mekan olmanın haklı gururu içindeyiz. Elinin lezzeti Tarsus’ta dillere pelesenk olmuş ustamız kendine has formülleri ile yediğinizde aklınızda yer edinecek lezzetlerin mucididir.

Mersin ev yemeği sektöründe son derece başarılı olan ve kendini ispatlamış firmamız için öncelik her zaman siz değerli müşterilerimizin mutluluğu olmuştur. Yemekleri yaparken sevgisini katan ustamız ve her daim güler yüzlü olan personelimiz hizmet kalitemizi arttırmaktadır. İşini severek yapan şanslı bir azınlığı oluşturan çalışma arkadaşlarımız sizlere bunu yansıtmayı bilmiştir.

Kadınbudu köfte, barbunya pilaki, tavuklu pilav, içli köfte, çiğ köfte, zeytinyağlı sarma gibi lezzetleri layıkıyla kendine has tarzıyla yapan ustamız için en büyük karşılık lezzet severlerin beğenisi olmuştur. Tüm bunların dışında meşhur şekerpare tatlımız da siz müşterilerimizin hizmetindedir. Her gün taze bir şekilde hazırlanan yemeklerimiz her zaman aynı yüksek kalitede olur.

Sizin memnuniyetinizle şevk ile dolan işletmemiz her zaman daha iyisi olabilmek için kedisiyle yarışmaktadır. Makul fiyatları ile de her zaman cebinizin dostu olan Tarsus Öğretmenler Mahallesi Komagene karnınız acıktığında ilk aklınıza gelen mekan olacaktır. Bu eşsiz lezzetlerimizden tatmak ve ev yemeği özleminizi gidermek için şubemize davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR