• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taş Yapı Mühendislik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Hakkı Taş

İnşaat mühendisliğinin bir dalı olan yapı mühendisliği, bina ve yapı tasarımı ve teknolojisi prensiplerine dayalı bir alandır. Hayallerinizdeki evin önce kâğıt üzerine daha sonra da direkt yapılmış haline dönüştüren alan olan yapı mühendislik, anılarla dolu yaşam alanları sunabilmek için vardır.

Bizler siz değerli müşterilerimize hayallerinizdeki yaşam alanlarını sunabilmek için Hatay mermer ve granit sektörü içerisinde yerimizi aldık. Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bulunan işletmemiz Taş Yapı Mühendislik olarak kaliteli hizmeti sizler ile buluşturabilmek hizmet veriyoruz.

Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışına sahip işinde uzman ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Taş Yapı Mühendislik olarak her zaman % müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı çalışıyoruz.

Bu çalışma karşılığında siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güven duygusunu hiç sarsmadan aksine daha da arttırmak için açıldığımız ilk günkü heves ve özveri ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Daha kaliteli ve daha modern yaşam alanları ile sizlerin sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alacağınız yeni yaşam alanlarını sunabilmek için sürekli dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile sektör içerisinde bütün yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Bu sayede de müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmekten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun fiyat seçeneği içerisinde almak isteyen müşterilerimizi Taş Yapı Mühendislik işletmemizde layık olduğu hizmet ile ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR