• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taşcıoğlu Tatlıcılık

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Köşker Sokak No: 3/c (kıbrıs Meydanı İş Bankası Yanı)dulkadiroğlu/kahramanmaraş Şube: Yunus Emre Mahhallesi Adnan Menders Bulvarı İç Gözler Apt Altı No: 78/ı Onikişubat Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Taşcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhammedtasci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 774 47 17

Firmamız oldukça kaliteli bir şekilde sunduğu hizmetlerini aynı zamanda uygun fiyatlar ile de sunabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından çok ilgi görmektedir. Kahramanmaraş bölgesinde bu alanda en fazla tercih edilen firma olarak lider konumda yer almaktayız. Kaliteli ve profesyonel bir hizmetin sizlere uygun fiyatlar ile sunulması firmamız için oldukça önemli bir konu olmaktadır.

Taşcıoğlu Tatlıcılık sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve ürünler oluşturan firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz. Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.

Sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. Tatlıcılık sektöründe en nitelikli firmalar için verilen resmi ödüller ve belgeler sayesinde firmamızın ne kadar hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği ve müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerinde ne kadar incelikli bir şekilde yaklaşım sergilediği belgelenmektedir.Taşcıoğlu Tatlıcılık firması olarak üretimlerimizde çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR