• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taşdemir Seracılık

Adres :

Kadirli / Osmaniye Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Taşdemir

E-Posta Adresi :

kerimtasdemir0180@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 795 05 02

Whatsapp 2:

0 (546) 596 00 59

Whatsapp 3:

0 (541) 795 05 02

Whatsapp 4:

0 (546) 596 00 59

Şubemizin sektörde ki önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu kazanmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız sürece bizi hiçbir engel durduramaz. Kalite denince aklınıza bizim geldiğimizi söylüyorsunuz, bu durum bizi gururlandırmak için yeterli oluyor. İşimizde sürekli olarak ilerlememizde sizin payınız oldukça büyük.

Siz değerli müşterilerimize karşı kaliteli bir hizmet sunabilmek için var olan bütün imkânları kullanıyoruz. Her zaman ileriye yönelik adım atmaya gayret ediyoruz. Osmaniye hizmet sektörü olarak, siz değerli müşterilerimiz için en doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz. Sektörde bulunduğumuz süre zarfında yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek sürekli olarak ilerlemeye gayret ettik. Alanında yeterli olan eğitimi alarak tecrübeleri ile de kendisini geliştiren uzman ekip arkadaşlarımız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli çalışmaları sürdürdü. Hiç durmadan her saniye gelişimini devam ettiren teknolojiyi de işimizde uyguladık.

Biz firma olarak sürekli verdiğimiz hizmetin yanı sıra, hızımız ile de farkımızı ortaya koyuyoruz. Ulaşım zorluklarına inat, size en hızlı şekilde ulaşmaya çalışıyoruz. Seracılık işini yapmak sanıldığı kadar kolay değil, sektörde ki öncü firmaların başında geliyor oluşumuz ise bunun en büyük kanıtı.

Biz işimizde sürekli ilerlemeyi hedef edindiğimiz için zor olan bütün işleri kolaylaştırıp başarımıza başarı katmaktan geri kalmıyoruz. Kalitenin ve doğru hizmetin adresini biliyorsunuz. Sizleri her zaman firmamıza bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR