• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tat Kasap Et Ve Tavuk Dünyası

Adres :

Eyüp Sultan Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No : 36 Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Fatih Şimşek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 717 39 27

Whatsapp 2:

0 (532) 301 04 50

Tat Kasap Et Ve Tavuk Dünyası olarak hizmet veren işletmemiz birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Kasap olarak hizmet veren müessesemiz farklı alanlardaki girişimciliğiyle de bünyesinde pek çok ürünün alış satışını gerçekleştirir. Canlı hayvan alır, satar. Et satışı için en kaliteli hayvanı seçer. Seçtiği hayvanın et ve et ürünlerini taze taze müşterilerine sunar. Bir kasapta bulunması gereken bütün et çeşitleri reyonumuzda yerini alır. Kıymadan ciğere, pirzoladan kemiğe kadar bütün çeşitler bulunur.

Kırmızı etin yanında beyaz et satışı da yapan firmamız, organik tavuk satışı yapmakla kalmaz aynı zamanda organik tavukların etini de satar.

Bir kasapta bulunması gereken en önemli özelliklerin başında güvenilir olmak gelir. Et ve et ürünleri satışı yapan firmaların etleri vitamin değerini kaybetmemiş, ısı değerlerine dikkat edilmiş, hijyenik bir ortamda yer alması gerekir. Taze ve lezzetli bir et hem damak tadı açısından hem de sağlık açısından zor bulunan bir ikilidir. Firmamız bu hususlara dikkat ederek müşterisine en iyi hizmeti sunmaya gayret eder.

Gaziantep hayvancılık içinde yer alan firmamız, şarküteri gibi de hizmet vererek geniş bir sahada çalışmalarını yürütür. Organik ürünleriyle dikkati üzerine çeker. El yapımı kahvaltılık ürünlerin satışını üstlenir. Organik zeytin ve reçel çeşitleri, tereyağı bulunur. Aynı zamanda günlük taze süt de satılan ürünlerin arasında yerini almıştır. Süt ürünleri de tazeliği ile lezzeti ile müşterisini beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR