• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tataroğlu Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Çoğay- Sinan Çoğay

Tataroğlu Oto Kurtarma firmamız Konya Selçuklu merkezli çalışmakta olup uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırma çabasında bulunmaktadır. Yol yardım hizmetleri her araç sahibinin her an ihtiyaç duyabileceği bir gereksinimdir. Marka ve modeli her ne olursa olsun bütün motorlu araçların arıza potansiyeli, her an trafikte kalma, kazaya karışma veya bozulma ihtimalleri vardır. Bu gibi durumlarda en doğru çözüm bir oto çekiciden yardım almaktır. Firmamız bu alanda yıllardır üst düzey sonuçlara imza atmakta, 7/24 aralıksız yol yardım desteği sunarak her nerede olursanız olun desteğinize yetişmektedir.

Konya yol yardım sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, profesyonel çözümler, yenilikçi kadro, doğruluk, dürüstlük ve uygun fiyat avantajlarıyla fark yaratıyoruz. Müşterilerimizi firmamızın en değerli parçaları olarak görüyor, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek, içinde bulundukları zor durumdan kurtarmak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçiyor, her nerede olursanız olun dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşıyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübe sahibi ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, yol yardım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için gereken özveriyi göstermektedir. Bunun için her biri modelli, oto çekici hizmetleri için özel olarak dizey edilmiş, donanımlı araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR