• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıcı Ziya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ziya Işık

Doğu Akdeniz’in gözdesi Tatlıcı Ziya isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Tatlı denince akla ilk gelen firma olmayı sunduğumuz eşsiz hizmete borçluyuz. Son derece özel lezzetler ile halka, eşi benzeri olmayan bir hizmet vermeyi esas alan firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. İşinin ehli, işinde uzman, hızlı, işini seven, atılgan, genç, dinamik ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile firmamız, sürekli yenilenmektedir ve gelişmektedir.

Hatay pasta ve pastane, her yöreye ait tatlı çeşitlerini sizler için bir araya getiriyor. Hangi yöreye ait tatlıyı isterseniz bulabileceğiniz mekânımız, yöresel lezzetleri bir araya getirerek çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Disiplinli ve kişisel bakımına özen gösteren çalışanları ile son derece başarılı işler çıkaran firmamız, yenilenmeyi ihmal etmiyor. Yedi yirmi dört mekân temizliği yaparak sağlık şartlarına uygun bir hizmet sunmanın yanı sıra sürekli mekânı havalandırarak temiz bir ortam oluşturuyoruz.

Ferah ve özel dizayn edilmiş mekânımız ile her konsepte uygun hizmet sunmaya devam ediyoruz. Özel günlerinizde sevdikleriniz ve aileniz ile beraber yapacağınız kutlamalarda ev sahipliği yapmakta, özel sunumlarda bulunmaktayız. Sadece kutlamalarınız değil aynı zamanda günlük tatlı ve poğaça ihtiyacınızı karşılayan firmamız sipariş üzeri de hizmet vermektedir. Bulunduğunuz yerden poğaça, simit, tatlı, doğum günü pastası ve daha birçok çeşidi sipariş edebilirsiniz. Yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR