• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlım Pastaneleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Kökcam
Tatlım Pastaneleri, 1986 yılından beridir Pastacılık yapan Yusuf Kockam tarafından 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur.
Yiyeceği yöresinde öğrenemk yemeğe ayrıca bir lezzet katar. Türkiye'nin dört bir yanında farklı yöresel mutfaklarda çalışarak yöresel lezzetleri yerinde uygulayan Yusuf Kokçam ayrıca Bodrum başta olmak üzere özellikle yurt dışından gelen misafirlere ağırlıklı olarak hizmet veren otellerde mesleki tecrübesini uygulama imkanı da bulmuştur. Yusuf Kockam pasta sektöründe tüketilen 700 civarı ürünü üretebilme becerisine sahip iken bugün Tatlım Pastanelerinde aktif olarak 300 üzerinde ürün ile konuklarına hizmet vermektedir.
Merkez imalatımızda üretilen ürünlerimiz Tatlım Pastanelerinin kendine ait 3 şubesine ve şubeleri hariç diğer 9 farklı satış noktasına soğuk zincir kurallarına uygun şekilde sevk edilmektedir. Tüm üretim belgeleri eksiksiz bulunan işletmemizin mutfağı başta olmak üzere her alanında hijyen kurallarına uyulmaktadır.
Ürünlerimizin tümünde Gıda Kodekslerine uygun ürünler kullanılmaktadır. İmalatımız için gerekli olan malzemeler son derece titizlikle seçilmektedir. Pastanelerimizin tümünde oturabileceğiniz alanlar mevcuttur. Ayrıca ALO PASTA servisimiz ile pasta siparişleriniz adresinize kadar teslim edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR