• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıses Çiğköfte Ünye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feti Şeker

Ordu fast food sektörü içerisinde hem ismi ile hem de lezzetleri ile bir numaralı çiğköfteci olan Tatlıses Çiğ Köfte sizlere çiğköftenin en lezzeti halini sunmaktadır. Çiğköfte yapmanın bir adabı ve püf noktaları vardır. Bunu gerçek anlamda çiğköfte yapmak ile uğraşan ustalar yakında bileceklerdir. Bizler de bu sektör içerisinde en iyi ve en lezzetli çiğköfteyi yapmak için bildiğimiz tüm püf noktaları kullanıyor ve bu lezzeti en doğal, en lezzetli, en vazgeçilemez hali ile sizlere sunuyoruz.

Ordu içerisinde kaliteli ve lezzetli bir çiğköfte yemeye hasret kaldık diyorsanız, bu hasreti bastırmak için doğru adreste bulunuyorsunuz. Üstelik sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına Ordu içerisinde alo paket servisi hizmetini de sizlere sunuyoruz. İster evinizde, ister işyerinizde sizde çiğköfte lezzetinin tadına doyasıya varın diye bu hizmeti sizlere sağlıyoruz. Alo paket servis hizmetimizden faydalanmak için bizleri aramanız ve kaç kişilik sipariş istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Ustalarımız siparişinizi hazırlayıp, en kısa sürede motorlu kuryelerimize verecek ve sizlere ulaştırılacaktır.

Ordu içerisinde lahmacun nerede yenir diyorsanız eğer, firmamız bu konuda da becerikli ve profesyonel ustalar ile çalışmaktadır. Lahmacunun yanında servis yaptığımız pizza servisimiz de vardır. Sizde damak tadınıza göre lahmacun, çiğköfte, pizza hangi lezzeti tatmak isterseniz hem salonumuzda hem de alo paket servisimiz ile bu hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR