• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tavaslı Oto Kuaför

Adres :

Güneş Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı Milas Şehir Garajı Karşısı No: 42 Milas Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Tavaslı

E-Posta Adresi :

tavasli_48@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (531) 550 66 99

Whatsapp 2:

0 (530) 391 33 23

Whatsapp 3:

0 (531) 550 66 99

Whatsapp 4:

0 (507) 153 66 93

Firmaya Mesaj Gönder

Tavaslı Oto Kuaför

Oto yıkama, oto kuaför, pasta cila, boya koruma, seramik kaplama ve oto detaylı temizlik olarak Muğla Milasta hizmet vermekteyiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Ana hedefimiz olan otomotiv sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR