• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tayfun Hafriyat

Adres :

Kemalpaşa Mahallesi1054 Sokak 8/2 Kemalpaşa İzmir İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Demirbilek

E-Posta Adresi :

alidb3508@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 634 20 05

Whatsapp 2:

0 (534) 634 20 05

Whatsapp 3:

0 (530) 521 75 08

Tayfun Hafriyat

Dolgu işleri, temel açma, kiralık hafriyat makinaları, kazıyıcı yükleyici, kiralık kepçe, çevre düzenleme, alt yapı çalışmaları, kanal kazı işleri ve peyzaj olarak İzmir Kemalpaşa da hizmet vermekteyiz.

Tayfun Hafriyat firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR