• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taze Tarım Ürünleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Gümüş

toptan karpuz,

toptan mandalina,

toptan kivi,

toptan kavun,
toptan sebze alım satım,
toptan meyve alım satım,
parakende üzüm,
parakende karpuz,
toptan sebze,

Taze Tarım Ürünleri

İzmir merkez Bostancı'da faaliyet göstermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Alanımızdaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendimizive ürünlerimizi her geçen gün yenilemekteyiz.

Kim taptaze ve lezzetli meyve sebzeye birinci elden ulaşıp satın almak istemez ki? Biz firma olarak sektörümüzde yaptığımız yenilikler ve her zaman en iyi hizmet garantisi ile rakiplerimizden sıyrılarak başarı sağlamış bulunuyoruz. Bu sayede de her kesimden ve bölgeden müşterimizin memnuniyetini ve isteklerini karşılamak için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bizden beklenen her hizmeti kusursuz ve doğru şekilde yapmak adına elimizden gelen hizmetin en iyisini sizlere sunuyoruz. Alanında deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizler de uygun fiyat, kaliteli ürün ve güler yüzlü hizmet sunan bir manavdan alışveriş yapmak istiyorsanız bizi tercih etmek için çok sebebiniz var.İşletmemiz her zaman taze ve kaliteli meyve-sebze satışı yapmaktadır. Mevsiminde olan ürünler büyük bir itina ile seçilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda sürdürülebilir tarım politikası benimsenerek üretim yapan üreticilerden alım gerçekleştiriyoruz. Böylece hem sürdürülebilir tarıma destek olmuş oluyoruz hem de sizleri en kaliteli mahsullerle buluşturmuş oluyoruz. En taze, güvenilir, sağlam sebzeler ve meyveler için bizi tercih edin asla pişman olmazsınız. Her gün raflarımızı büyük bir özenle kontrol ederek temizlemekteyiz.

Daha fazla bilgi almak için 0542 321 72 21 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR