• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tebessüm Çiçekçilik ve Organizasyon

Adres :

Siteler Mahallesi Nazif Balkan Caddesi No: 21/b Lüleburgaz Kırklareli Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güner Güker

E-Posta Adresi :

tebessumcck@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 012 10 66

Whatsapp 2:

0 (530) 325 28 58

Çiçekçilik sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır.

Tebessüm Çiçekçilik ve Organizasyon firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız.Firma olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Tebessüm Çiçekçilik ve Organizasyon firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve çiçekçilik sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Tebessüm Çiçekçilik ve Organizasyon firması olarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizde çiçekçilik sektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR