• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tecrübe Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Önal

Hakkımızda

Şirketimiz Tecrübe Osgb Ltd.Şti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı E. Baş İş Müfettişi Şeref Önal ‘ın öncülüğünde 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kaliteyi kendisine ilke edinmiş Önal Akademi, İstanbul Florya yerleşkelerinde konuşlandırılmış farklı sektörlerde deneyim kazanmış, İSG Profesyonelleri olarak İşyeri hekimleri, İş güvenliği uzmanları olmak üzere İş hukuk uzmanları ile İş Müfettişlerinden oluşan ekibiyle hizmet vermektedir.

Amacımız; ülkemizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile hedeflenen ‘Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün ve Bilinci’ninoluşturulmasında çok önemli roller oynayacak İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği uzmanları gibi İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerininmesleki yetkinliklerini sağlamak noktasında başta sertifikalı eğitimler olmak üzere İSG ile ilgili tüm eğitimleri düzenlemektir.

Önal Akademi; özel ve kamu sektöründe faaliyet gösteren işyerlerindeki işçi, işveren veya yönetici personelin eğitimlerini sağlamak amacıyla; çalışma hayatı, sosyal güvenlik, işçi işveren ilişkileri, iş sağlığı ve güvenliği, toplam kalite yönetimi, verimlilik, ergonomi, çevre, ilk yardım ile İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşiresi ve İş Güvenliği ile Görevli Mühendis veya Teknik Elemanlara sertifika programları düzenler.

ÖNAL AKADEMİ, müşterilerine iş sağlığı ve güvenliği, eğitim ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Daha iyiyi hedefleyen rekabetçi stratejisi ile iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan ÖNAL AKADEMİ’nin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.

Ülkemizin eğitim kalitesinin ve insan kalitesinin geliştirilmesine yönelik içinde bulunduğu süreçlerin bir sonucu olarak oluşturulmak istenen bir akademidir. İş yaşamınıza başladığınız günden bugüne dek değişen dünyanın gelişimine ayak uydurmak yalnız piyasa koşullarını takip etmekle değil aynı zamanda değişen ve yenilenen yasal koşulları da izlemekle gerçekleşebilir.

Bu anlamda güncellenen bilgileri taze tutmak oldukça önemlidir. Çalışan ekibi oluştururken; verimli çalışanlarla etkili bir takım kurmak başarılı çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Müşterilerle iletişimi sağlıklı sürdürebilmek müşteri ile olan ilişkilerde karlılığı geliştirebilmek ve iş birlikteliğinin sürekliliğini sağlayacaktır.

ÖNAL AKADEMİ, bazı mesleklerde liyakat artırılması ve yükselme şartlarına yönelik eğitim programları uygulanması planlanmıştır. Bu çerçevede ulusal mesleki yeterlilikler kapsamında ele alınan mesleklere yönelik eğitim programları, sektör ve sektör çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere eğitimler düzenlenmektedir.

Bu amaçla Önal Akademi “İş Sağlığı veGüvenliği ”alanındaihtiyacınız olacak tüm eğitim programlarını sizlere esnek zaman dilimi içerisinde sunmak istemektedir.


TEŞEKKÜRLER...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR