• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tek Kale Pide Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Sizlere başta pide seçeneklerimiz olmak üzere zengin bir menü sunmaktayız. Denizli Tek Kale Pide Salonu olarak hem lezzetli hem de sağlık standartlarına uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Pide kültürümüzde yer alan önemli bir yemektir. Çok çeşitli malzemelerden hazırlanabilmektedir. Etli pidemiz söz konusu olduğunda ilk akla gelen restoranlardan biriyiz.

Etleri taze olarak kullanıyoruz ve çok dikkatli bir şekilde seçiyoruz. Sadece ette değil kullandığımız her bir malzemenin güvenilirliğinden emin olduktan sonra kullanmaktayız. Pide çeşitlerimiz kıymalı, kaşarlı, kaşarlı kıymalı, etli kaşarlı ve yumurtalı pidelerimizde lezzetlerimiz arasındadır. İsterseniz yuvarlak pide de yapmaktayız. Amacımız en lezzetli etli pideleri yapabilmek ve sizlere sunabilmektir.

Etli pidelerimizin yanında menüde lahmacun ve pizza da bulunmaktadır. Toplu olarak lahmacun ve pide sipariş almaktayız. Menümüzde bulunan lezzetlerimizin paket servisi de bulunmaktadır. Paket sipariş verebilmek için bizi aramanız yeterlidir. Siparişiniz en kısa sürede hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Paket servisimiz hem eve hem de iş yerlerine de yapılmaktadır. Pide, pizza ve lahmacun bu alanda tecrübeli ustalarımız ve ekibimiz tarafından yapılmaktadır ve odun ateşinde pişirilmektedir.

Bir pideyi lezzetli yapabilmek tecrübe isteyen bir iştir. Hamurundan pişirilmesine ve servis edilmesine kadar her noktasında sahip olduğumuz tecrübe lezzetlerimize yansımaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve menümüzde bulunan lezzetlerin birleşmesi ile bambaşka lezzetler oluşmaktadır. Oluşan tat damaklarınızdan uzun süre gitmemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR