• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tekin Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Tekin - Hatice Tekin

  • firma fb
  • firma instagram

Evimizde, iş yerimizde, aracımızda kısacası aklımıza gelebilecek her alanın temiz ve hijyenik olmasını isteriz. Özellikle evlerimizde zamanımızın büyük bir kısmını harcadığımız salonumuzda koltuklarımızın her zaman tertemiz olması bizleri çok mutlu eder. Hele de küçük bir çocuğumuz varsa ya da koltuklarımız açık renk ise temizliklerine ne kadar dikkat edersek edelim istediğimiz kadar temiz görünmezler.

Biz Tekin Koltuk Yıkama ailesi olarak; evlerinizdeki, aracınızdaki ve aklınıza gelebilecek her alandaki koltuklarınızı büyük bir hassasiyetle temizliyoruz. Alanında deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla istediğiniz her alanda maksimum hijyeni sağlıyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ve yüksek standartlı temizleyicilerimiz sayesinde koltuklarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmalarını sağlıyoruz.

Firmamızın en temel amacı, siz değerli müşterilerimizin isteklerini doğru ve hızlı bir şekilde yerine getirmektir. Bu amaç doğrultusunda da sayısız çalışmamızla söyleyebiliriz ki Amasya temizlik sektörü denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmamızın birçok nedeni vardır. Müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız ve pratik ve hızlı çalışma stilimiz sayesinde gün geçtikçe daha fazla şirket ve kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz.

Siz de koltuklarınızın, kanepelerinizin, araçlarınızın içindeki koltuklarınızın ve hatta bazalarınızın temizliği için güvenilir ve hızlı bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız firmamız size büyük bir zevkle hizmet verecektir. Kaliteli ve hızlı koltuk yıkama hizmetini, uygun fiyat ve güler yüzle almak hiç bu kadar cazip olmamıştı.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar