• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tekirdağ Otocam ve Kilit

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hilmi Karaşahin

reklam logosu
  • firma instagram

Tekirdağ Otocam isimli kaliteli ve güvenilir hizmete sahip firmamız da birmilyonnokta.com ailesinin üyesi olmuştur. Son zamanların getirdiği hız ve kalite gerekleri esas alınarak üretilen her şey bu zamana uygun olmak zorundadır. Örneğin bir araç, günümüz hızlı yaşam şartlarında kullanılmak için hem hızlı hem çok özellikli hem de çok kaliteli olmalıdır. Yani hiçbir şekilde kaliteden ve kullanışlı olma konusunda ödün vermemelidir.

Tekirdağ otomotiv sektörü olarak bizler, tam da çağın ihtiyacı olan kalitede bir hizmet sunmaktadır. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü camları ile hepinizin otomobiline cam takmakta olan firmamız aynı zamanda oto kilit değişimi ve oto kaput koruma işlemleri de yapmaktadır. Adeta kalite kokan hizmetleri ile firmamız müşterisinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Kaliteli ve filmli camlara mı ihtiyacınız var? O zaman tam da adresindesiniz.

Oto cam takma ve cam krikosu yapma hizmetlerini en uygun fiyata sunan firmamız, bu konuda da müşterisinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Son derece yenilikçi ve kaliteli hizmeti ile firmamız, sektörde zirveye tırmanmayı başardı. Dönemsel olarak başlattığımız kampanyalar dâhilinde aracınızın birçok cam ve tamir işini uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

İletişim numaramız ve sosyal medya adresimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçebileceğiniz gibi mekânımıza da gelip hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir camlar ile aracınız daha da lüks görünsün istemez misiniz?

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR