• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekkapı Lahmacun

Adres :

İnönü Cad. Tekkapı Karşısı Suriçi Diyarbakır » Sur

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

behzatcan4@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 485 33 88

Yıllardır yöresel lezzetlerimizi yöresel mekanımızda sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Lahmacun ve pide deyince aklınıza ilk gelen adreslerden biri haline geldik. Bu lezzetleri sizlere en leziz haliyle ve en şık sunumlarla sunmaktayız. İşinin ehli ustaların elinden, güler yüzlü bir sunumla sizlere ikram etmekteyiz. Her daim sizlerin taleplerine karşılık verirken beklentilerinizin ötesinde bir anlayışla hareket eden restoranımızda en memnun şekilde ağırlanmanız ve uğurlanmanız için gayret göstermekteyiz. Hizmet prensibi haline getirdiğimiz kaliteli bir hizmet anlayışını kurulduğumuz günden beri taviz vermeden, üzerine ekleyerek yerine getirmekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sahip olduğumuz anlayışla geniş müşteri kitlesine ulaştık. Rağbet edilen bir restoran olarak emin adımlarla ilerliyoruz.

Diyarbakır restoran sektöründe boşluğu doldurulamayan bir yer işgal ediyoruz. Sizlerin bizlere teveccühü ile verdiğimiz özverili hizmetlerin neticesini alıyoruz. Yıllardır ödün vermediğimiz lezzetlerimizle sizler için lezzet durağı haline geldik. Restoranımızda lahmacun ve pide çeşitleri ile sizlerin hizmetindeyiz. Alo paket siparişi ile lezzetlerimizi sizlerin adreslerine getiriyoruz. Ayrıca toplu yemek organizasyonlarına toplu siparişler alıyoruz. Sizlere sunduğumuz bu lezzetleri bütçenize hitap eden uygun fiyatlar taçlandırmaktayız.

Hem yerinden hem de yöresinden yiyeceğiniz bu lezzetleri sizler için en ideal hale getirerek sunuyoruz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına görüş ve önerileriniz, bizlere yaptığınız geri dönütler değerlidir. Mekanımızda sizleri bizzat ağırlamaktan şeref duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR