• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tekmask Sanayi Ticaret Limited Şirketi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Alp - Volkan Tanrıverdiler - Dursun Yıldız

Tekmask Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak İstanbul sağlık sektöründe adından sıkça söz ettirmekten ve bir marka haline gelmiş olmaktan mutluluk duymaktayız. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, özenli, güvenilir ve hızlı hizmet sunabilmek adına profesyonel ekibimiz ile canla başla çalışmaktayız. Şirketimiz ce belgeli maske, üç katlı maske, telli maske, cerrahi maske, Sağlık Bakanlığı onaylı ve toptan maske üretim ve satışları ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sizin, sevdiklerinizin, ailenizin, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin sağlığı için maske kullanmanız gerektiğinde bizi arayın, sağlıklı ve güvenilir maskelerimizi sizlerle buluşturalım! Söz konusu hijyen ve özen olduğunda akıllara ilk gelen marka olmaktan gurur duymaktayız.

İster doktor olun ister işletmeci, söz konusu maske kullanmak olunca siparişiniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Hijyenik şartlarda ve el değmeden üretilen kaliteli ve steril maskelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyatla birleştiren firmamız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için maskeleri özenle ve en temiz ortamda üretmektedir.

Misyonumuz, siz kıymetli müşterilerimize Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve kalite standartları yüksek steril maskelerimizi en özenli ve hızlı şekilde ulaştırarak müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktır. Konu sağlık ve hijyen olduğunda vazgeçilmez olan maske kullanımında bize güvenebilirsiniz. Tüm denetimlerden geçmiş ve yüksek kalitede üretilen ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin sağlığı için çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR