• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Menfez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Öksüz
Firmamız

Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile genç, dinamik, tecrübeli ve eğitimli personelimizle klima ve havalandırma piyasasının taleplerini karşılamak amacıyla yolumuza "Teknik Menfez" markasıyla devam ediyoruz. Firmamız kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle menfez, difüzör, panjur ve damper konularında üretim yapmaktadır.

Vizyonumuz

Üretmekte olduğumuz ürünlerin ev, iş yeri, AVM'ler, otoparklar, deniz araçları, iş makinaları gibi geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Amacımız sektörde hizmet veren firmalara sadece ürün satmak değil, konumuzla ilgili çalışmalarımızı sürdürdüğümüz firmalara çözüm ortağı olmaktır.

Müşterilerimizden gelen yorum, istek ve önerileri sektörün ihtiyaçlarını gözeterek çözüm üretmeyi sağlamak firmamızın başlıca ilkelerinden birisidir.

Misyonumuz

Kaliteli ürün grubumuz ile sektörde edindiğimiz deneyimi, yenilikleri ve ileri teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı hedefleyen bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

DeğerlerimizGüvenilirlik ve müşteri memnuniyetiEtik değerlere bağlılıkGelişime açık ve yenilikçi olmakDayanışma içerisinde olmakSorumluluk bilincine sahip olmakİnsan odaklılık
ÜRÜNLERMenfezlerDifüzörlerPanjurlarDamperlerKontrol KapaklarıSusturucularAksesuarlar

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR